Silva Üyelik Başvurusu -Silva Üyelik Formu

02.03.2021
176
Silva Üyelik Başvurusu -Silva Üyelik Formu

Silva Üyelik Başvurusu -Silva Üyelik Formu

Silva Network’ a ücretsiz olarak silva üyelik başvurusu yaparak üye olabilirsiniz. Silva network ürünlerini daha ucuz alabilmek için en mantıklısı budur. Silva üyelik başvurusu tamamen ücretsiz olup üyeden kesinlikle bir ücret kesilmez ayda talep edilmez. 

Silva network sisteminde sipariş vermeniz mecbur değildir. Siz ne zaman isterseniz sipariş verirsiniz. Sipariş limitini kendiniz belirlersiniz. Sadece üyelerin sahip olduğu %20-%25 arasında indirimden mutlaka yararlanın. Aynı zamanda silvanın belli sipariş tutarlarında hediyeleri, prim ve promosyon kazançları da vardır.

Ücretsiz Üye Ol Hemen Sipariş Ver  Jet Üye Ol 

 

Silva Network’ a ücretsiz üye olabilmek için silva üyelik formu doldurmanız gerekmektedir. Yukarıda gördüğünüz “jet üye ol” butonuna tıklayarak üyelik işlemini başlatın. Daha sonra silva network resmi sitesine yönlendirileceksiniz. Karşınıza çıkan silva üyelik formunu doldurarak üye olma işlemini tamamlayabilirsiniz. 

Artık silva üyelik formunu doldurma aşamasında belirlediğiniz kullanıcı adı ve şifrenizle silva kontrol panelinize giriş yapabilirsiniz. Kontrol panelinde istediğiniz ürünü seçerek üyelere özel indirimli fiyatlatı görebilirsiniz. 

Keyifli alışverişler dilerim.

ETİKETLER: ,
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp