Silvaya Nasıl Üye Olunur

07.01.2021
299
Silvaya Nasıl Üye Olunur

Silvaya Nasıl Üye Olunur

Ücretsiz Silva Network Üyeliği Detaylı ve Resimli Anlatımı

Silva Network ailesine üye olmayı düşünen tüm girişimci dostlarım için Silvaya Nasıl Üye Olunur başlığı altında sizleri bilgilendirme gereği duydum. Günümüz teknoloji çağı olmasına karşın maalesef bazı imkansızlıklardan dolayı bilgisayara kullanmaya aşina değiliz. Umarım bu yazım yeni girişimcilere faydalı olur.

Silva Katalog  Ücretsiz Üye Ol Hemen Sipariş Ver  Jet Üye Ol

Silva nasıl üye olabilirim? Haydi Başlayalım…

Sayfamızın üst sağ kısmında işaretlenmiş olan “Hemen Üye Ol” butonuna tıklıyoruz.

Böylece Silva Network’ un kurumsal sitesine yönleniyoruz.

Görüldüğü gibi en üst sol tarafta “SPONSOR BİLGİLERİ” kısmı var, bu bölümden kayıt işlemine başlayalım.

                             Ücretsiz Üye Olma Bilgi Giriş Ekranı

Resimde görüldüğü gibi “Sponsor Kodu” bölümü var. Buraya benim referans numaramı “SN567435” giriyoruz. Girdiğiniz yerin sağ alt tarafında “HEDİYE TUTAN” ismini görmeniz gerekiyor. Sponsor numarasını yanlış girerseniz tanımadığınız bir kişinin altına kayıt yapmış olursunuz. Buna dikkat edelim!

Daha sonra sırayla gidersek “HESAP BİLGİLERİ” kısmında E-Posta Adresi, Kullanıcı adı (nick), şifre, şifre (tekrar), başında sıfır olmadan telefon numarası, üyelik türü (kurumsal firma değilseniz bireysel üyelik seçilecek), adınız, soyadınız, T.C (Türk Vatandaşıysanız dokunmayın), T.C kimlik numaranız ve doğum tarihi bilgileri alanlarına bilgilerimizi giriyoruz.

Ekranın Sağ üst tarafındaki “ADRES BİLGİLERİ” bölümündeki Ülke, İl, İlçe, posta kodu (doldurmak zorunlu değil) ve açık adres alanlarına bilgilerimizi giriyoruz.

Silva Network kampanyaları, gelirmeleri vb. konularda bilgi almak istiyorsanız altta bulunan Mail Bilgilendirme ve SMS bilgilendirme kutucuklarını açık yada kapalı konuma getirebilirsiniz.

Profil Erişimini tercihinize göre açık veya kapalı olarak seçin. Üyelik Sözleşmesi kısmını okuduktan sonra “Okudum. Kabul Ediyorum.” kutucuğunu işaretleyerek “KAYIT OL” butonuna tıklıyoruz. Hayırlı Olsun. Artık sizde Silva Network üyesisiniz. Ailemize hoş geldiniz.

Şimdi internet adres çubuğuna https://www.silvanetwork.com.tr/ yazın yada Google amcamız arama bölümüne “silva üye giriş” yazın. https://www.silvanetwork.com.tr/ sitesine yönlendiğinizden emin olun. Silva üye girişi yap butonuna tıklayarak panelimize giriş yapalım.

Silva Network giriş paneline bir göz atalım.

                                                     Üye Giriş Butonu

Yukarıdaki resimde görüldüğü gibi sağ üst köşede “Üye Girişi” bölümü var. Bu butona tıklıyoruz.

                                                          Üye Giriş Ekranı

Yukarıdaki resimde görüldüğü gibi “TC Kimlik Numarası, Kullanıcı adı, e-posta veya üye kodu” seçeneklerinden birisini tercih ederek alta geçin ve şifrenizi girin. Daha sonra “GİRİŞ YAP” butonuna tıklayın. Böylece sizin için özel olarak tasarlanmış kontrol panel ekranına gelmiş oldunuz. 

Daha sonra Silva Network Kazanç Planı‘ nı okumanızı tavsiye ederim.

 

“Nasıl Ücretsiz Silva Network Üyesi Olabilirim ?” başlığı adı altında yazmış olduğum bu yazı tüm yeni başlayanlara faydalı umarım. Bol bereketli kazançlar dilerim.

Daha sonraki yazılarımda görüşmek dileğiyle…

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp