Ücretsiz Silva Network Üyeliği Nedir ?

03.01.2021
168
Ücretsiz Silva Network Üyeliği Nedir ?

Ücretsiz Silva Network Üyeliği Nedir ?

Silva Network’ e üye olduğunuzda ürünleri %20 indirimli satın alma şansına sahip olursunuz.  Eğer isterseniz  satış yapabilir, aynı zamanda kendinize ait bir ekip kurabilirsiniz. 

Silva Network Üyeliği Avantajları

Silva Network’ a üye olduğunuzda ürünleri %20-%25 arası indirimli satın alırsınız ve birçok hediye kampanyasından faydalanma şansı yakalarsınız. Silva Network size sıcak satış karı ve hediyelerin yanı sıra prim ve promosyon kazancı da vadediyor.

Sadece kendi ihtiyaçlarınızı karşılamak için bile Silva Network’ a üye olmayı tercih edebilirsiniz. Silva Network üyeliği tamamen ücretsizdir. Alışveriş yapma zorunluluğunuz da yoktur. Bunlar dışında Silva Network ürünlerini yakın çevrenize Silva Network’ un belirlediği katalog fiyatından satarak yüksek kar elde edebilirsiniz.

Örnek Ürün:

Silva Mikrofiber El Mop Gövde katalog ürün fiyatı 36 TL olup, Silva Network üyesi olunması durumunda 28,8 TL fiyatından alınır.

                                                           Silva Mikrofiber El Mop Gövde

Silva Network’ un en büyük avantajlarında biriside hiç kimsenin Silva Network’ un belirlediği katalog fiyatlarının altında satış yapamamasıdır. Tanınmış e-ticaret firmaları bile katalog fiyatlarının altında satış yapamazlar. Bu sayede bizde pazarın içinde yüksek kazanç elde etme şansı yakalayabiliriz.

Silva Network’ a sizde  ücretsiz üye olmak istiyorsanız Hemen Üye Ol! linkini tıklayabilirsiniz. 

Esenlikle kalın.

 

ETİKETLER:
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp