Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Silva Yönetim Kurulu Başkanı Murat Karapıçak

Silva Yönetim Kurulu Başkanı Murat Karapıçak

Hakkımızda

Silva Network; 2007 yılında kurulan % 100 Türk sermayeli, Network Marketing sektöründe faaliyet gösteren bir şirkettir. Network Marketing sektörüne başlamadan önce  tekstil sektöründe kumaş üretimi yaparak  20 yıl boyunca Dünyanın birçok ülkesine ihracat yapmıştır.

Mikrofiber ürünlerin ilk üreticisi olan Silva Network, bu sektördeki deneyimini Network Marketing alanında da kullanmaktadır.

Değerlerimiz

Güven

Silva Network olarak hem danışmanlarımızın hem tüketicilerimizin bize duyduğu güveni korumak için her gün büyük bir aşkla çalışıyoruz. Ürünlerimizin güvenilirliğini de uluslararası sertifikalarla destekliyoruz.

Kalite odaklılık

Herkesin kaliteli bir yaşamı hak ettiğine inanıyor ve müşterilerimizi memnun etmek için her zaman en kaliteli ürün ve hizmeti sunmaya ve hayatlarını kolaylaştırmaya çalışıyoruz.

Başarı

Silva ailesi olarak başarılı olmak bizi motive ediyor. Yaptığımız tüm faaliyetlerde en iyi olmayı arzuluyoruz. İş ortaklarımızın özgürce çalışmalarına destek olarak başarılarının ödülünü maddi ve manevi olarak tatmalarını arzuluyoruz.

Samimiyet

Silva danışmanlarımız ve çalışanlarımızla kurduğumuz ilişkilerimizde samimiyetle şeffaf, dürüst, adil ve saygılı olmayı önemsiyoruz.

Doğallık

Sizlere en iyi faydayı sağlayabilecek içerikleri ve en son teknolojileri araştırarak ürünlerimizin tamamen doğal olması için çalışıyoruz. Çünkü sağlıklı çevrede sağlıklı yaşam arzusunu büyük bir samimiyet ve saygıyla paylaşıyoruz.

Misyonumuz

Hayatı kolaylaştıran üstün nitelikli, doğal çözümlerimizle ve yüksek kazanç oranlarımızla danışmanlarımızın hayatına kalite, güven ve güç katmak.

Vizyonumuz

Danışmanlarımızla birlikte ülkemizde yakaladığımız başarıyı ve liderliği dünya geneline taşımak ve network pazarlama sektörüne milli bir marka olarak imza atmak.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp