Silva Cam Bezi İle Sinek Kaydı Temizlik Yapmak

25.03.2021
46
Silva Cam Bezi İle Sinek Kaydı Temizlik Yapmak

Silva Cam Bezi İle Sinek Kaydı Temizlik Yapmak

Silva Network firmasının efsane ürünlerinden silva cam bezi ile sinek kaydı temizlik yapmak çok kolay ve hiç yorucu değil. Mikrofiber teknolojisiyle donatılmış silva cam bezini çok uzun yıllar kullanacaksınız. Kullanım kolaylığı ve uzun ömürlülüğünü ele aldığımızda silva cam bezi fiyatı çok makul görünüyor.

Mikrofiber dokusu olması sebebiyle bizlere çoklu kullanım imkanı sunar. Cam ve ayna gibi eşyalarımızda sinek kaydı temizlik yapmamızı sağlar. Kir ve izlerden eser kalmaz. Tozları çok rahatlıkla temizleyerek içine hapseder. Yüzeyleri parlatır.

Mikrofiber teknolojisi sayesinde deterjana gerek duymadan ıslak ve kuru yüzeylerde inanılmaz sonuçlar almamızı sağlar. Tozları adeta mıknatıs gibi çekerek leke, kir ve iz bırakmaz. Kolay temizlenme özelliğine sahip olduğu gibi çok hızlı şekilde kurur.

Silva Cam Bezi Kullanımı

Silva Cam Bezi kullanımı talimatlarına uymak bezin ömrü ve temizliğin kalitesi açısından çok önemlidir. Daha verimli sonuçlar almak istiyorsanız kurallara uymanız şart.

Silva Cam Bezi İlk Kullanımı

Silva cam bezi ilk kullanımı öncesi bezleri yarım saat ılık suda bekletmemiz gerekmektedir. Aynı renk bezleri aynı kaplarda bekletmeniz, farklı renkli bezleri aynı kapa koymamanız önerilir. Bekletme işlemi bittikten sonra bezi dörde katladıktan sonra rulo yaparak sıkın.

Bu işlemlerden sonra silva cam bezi ile sinek kaydı temizlik yapabilirsiniz. Cam bezini uzun ömürlü kullanabilmek için silva cam bezi ilk kullanımında yaptığınız işlemleri 3 ayda bir tekrarlayın.

Silva Cam Bezi Nasıl Kullanılır

Silva Efsane Team kurucularından sponsorum Nazlı Nazife Tosun! un Silva Cam Bezi Mucizesi adlı videosunu izleyelim. Silva Cam Bezi kullanımınla ilgili çok güzel bir demo kaydı. Sponsorum Nazlı Hanım’ ın Youtube kanalına abone olarak kendisine destek verebilirsiniz.

Silva Cam Bezi Temizliği

Silva cam bezlerin temizliğinde kesinlikle kimyasal madde kullanılmamalıdır. Kimyasal maddeler cam bezlerinin özelliğinin bozulmasına sebep olur. Silva Cam bezi mikrofiber teknolojisiyle üretilmiştir ve nano teknoloji sayesinde kendi kendini temizleme özelliğine de sahiptir.

Kimyasal deterjan kullandığımızda bu özellikler tamamen ortadan kalkar. Bu sebeple cam bezlerimizi normal su ile,  silva purimax doğal temizlik ürünlerinle temizlememiz önerilmektedir. Bezlerimizi çok uzun süre verimli kullanmak istiyorsak bu talimatlara mutlaka uyalım.

Silva Cam Bezi Özellikleri

  • Hav, iz, leke bırakmaz.
  • Hassas yüzeylerde güvenle kullanılabilir.
  • Cam ve ayna yüzeylerde kiri, lekeyi, parmak izlerini kolaylıkla temizler.
  • Temizlenen yüzeyin daha geç tozlanmasını sağlar.
  • Deterjansız sadece suyla kısa sürede mükemmel bir temizlik sağlar.
  • Yüzeye tamamen temas edecek şekilde siliniz.
  • Bezin temizliği için sadece su ve Purimax doğal deterjan kullanınız.
  • Ebat : 42 x 42 cm

Silva Cam Bezi En Ucuz Cam Bezi midir ?

Mikrofiber teknolojisiyle üretilmesi, yıllar boyu bozulmadan kullanılabilmesi, kirleri mükemmel bir şekilde temizlemesi ve kolay temizliği nedeniyle silva cam bezi için piyasada ki en ucuz bez diyebiliriz.

Silva Cam Bezi Çeşitleri

Silva Cam Bezi Pembe Tekli

Silva Network firmasının ürettiği cam bezi renk kartelasında pembe cam bezini stoklarda bulabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Silva Cam Bezi Pembe Tekli

Silva Cam Bezi Pembe Tekli

Silva Cam Bezi Yeşil Tekli

Silva Network firmasının ürettiği cam bezi renk kartelasında yeşil cam bezini stoklarda bulabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Silva Cam Bezi Yeşil Tekli

Silva Cam Bezi Yeşil Tekli

Silva Cam Bezi Mavi Tekli

Silva Network firmasının ürettiği cam bezi renk kartelasında mavi cam bezini stoklarda bulabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Silva Cam Bezi Mavi Tekli

Silva Cam Bezi Mavi Tekli

Silva Cam Bezi Üçlü

Silva Network firmasının satışa sunduğu üçlü seti alarak bez fiyatını daha ucuza getirebilirsiniz. Bu set sayesinde satış karınız yüksek oranda artar. Ürünü satmada kar elde etmiş olursunuz. Silva Network üyelerinin en çok tercih ettiği cam bezi serilerinden biridir.

Silva Cam Bezi Üçlü

Silva Cam Bezi Üçlü

Silva Cam Bezi 15’li

Silva Network firmasının satışa sunduğu on beşli seti alarak bez fiyatını çok ucuza alabilirsiniz.

Silva Cam Bezi 15'li

Silva Cam Bezi 15’li

Herkeze bol bereketli kazançlar dilerim.

Kalın sağlıcakla…

Ücretsiz Üye Ol Hemen Sipariş Ver  Jet Üye Ol

 

@silvahediyetutan

@Silva.Efsane.Team.Hediye.TUTAN

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp