Silva Puanları Nasıl Kullanılır

11.03.2021
82
Silva Puanları Nasıl Kullanılır

Silva Puanları Nasıl Kullanılır

Silva puanları nasıl kullanılır? Bu konuyu incelemeden önce Silva Puan Nedir? Silva SP ne demek? Sorularını cevaplayalım. Her ürün için belirlenen para puanına silva puan denir. Silva puan kısace S.P ile gösterilir. Silva network firmasının tüm ürünlerinin bir S.P karşılığı vardır. 

1 S.P (silva puan) yaklaşık olarak 2,5 Türk Lirasına karşılık gelmektedir. Alışverişlerimizde her üründen silva puanı kazanırız. Silva puanları aynı zamanda danışmanların kariyerlerini belirler. Silva Network danışman kariyerleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için Silva Network Kazanç Planı yazımızı okuyabilirsiniz.

Silva Network Kazanç Planında belirtilen şartları gerçekleştirdiğinizde topladığınız toplam silva puanının hakkettiğiniz kariyer basamağı yüzdeliği kadar prim alırsınız. Aynı zamanda silva puanınız diğer aya devir eder. Silva puanlar 3. aya kadar devir edebilir. 4. aya girdiğinizde ise ilk ayın puanı silinir.

Silva puanı para yerine kullanamazsınız. Borcunuzdan da düşülemezler. Silva puanları katalog satış fiyatı üzerinden ürün alarak kullanabilirsiniz. 

 Mağaza Ücretsiz Üye Ol Hemen Sipariş Ver  Jet Üye Ol   

@silvahediyetutan

@Silva.Efsane.Team.Hediye.TUTAN

 

ETİKETLER: ,
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp