Mikrofiber Cam Bezi

06.03.2021
52
Mikrofiber Cam Bezi

Mikrofiber Cam Bezi

Mikrofiber Cam Bezi

Mikrofiber Cam Bezi

Mikrofiber Cam Bezi

Mikrofiber Cam Bezi

Mikrofiber Cam Bezi firmasının en çok tutulan ürünlerinden birisidir. Mikrofiber Cam Bezi kullandığınızda sildiğiniz yerleri kurulamanıza gerek yoktur. Sildiğiniz yerlerde kesinlikle iz bırakmaz. İşimizi çok kolaylaştırır.

Camları sildiğimizde genellikle çoğu zaman bezlerin tüyü çıkar, lekeler kalır ve istediğimiz temizliğe ulaşamayız. Mikrofiber cam beziyle bu problemlerin hepsinden kurtuluyoruz. Bundan sonra mikrofiber cam bezi ile cam silme size çok kolay gelecek. Çok memnun kalacağınızdan eminim. 

mikrofiber cam bezini alttaki ” Hemen Sipariş Ver” butonuna tıklayarak online sipariş verebilirsiniz. Ücretsiz üye olduğunuzda ise tüm silva ürünlerini %20 – %25 arası indirimli alabilirsiniz. “Ücretsiz Üye Ol” butonuna tıklayarak ön başvuru yapabilir yada “Jet Üye Ol” butonuna tıklayarak direk üye olabilirsiniz. 

Ücretsiz Üye Ol Hemen Sipariş Ver  Jet Üye Ol   

Mikrofiber cam bezi fiyatları piyasadaki mikrofiber bezlere göre hayet uygun. Özellikle üye olduğunuzda daha da uyguna temin edebilirsiniz. Genelde çok ucuza sayın aldığımız bezler çok çabuk yıpranıyor ve ömrünü tüketiyor. Üstelik temizlik yaparken iz ve tüy bırakıyor. 

Piyasadaki çoğu bez gerçekten mikrofiber değil. Bu sebeple silva bezlerinle kıyaslanması çok yanlış. Özellikle fiyat kıyaslaması yapmayın. Gerçek mikrofiberle tanıştığınızda bunu çok iyi anlayacaksınız. Sizden mikrofiber cam bezi yorumları bekliyorum.

Mikrofiber Cam Bezi Çeşitleri

Mikrofiber cam bezi tekli, üçlü ve on beşli paketlerde satın alabilirsiniz. Yeşil, pembe ve mavi renk seçeneklerimiz vardır. Çoklu paketlerde istediğiniz renkleri açıklama bölümüne yazarak talep edebilirsiniz. 

Silva Cam Bezi Nasıl Kullanılır ?

Silva cam bezi kullanımı önerimiz 45 dakika 40 derece sıcak suda bekletmeniz gerekmektedir. Bu sayede silva mikrofiber cam bezinin ömrü uzar. Mikrofiber bezleri doğru kullanmak çok önemlidir. Bu sayede yıllar boyu kullanabilirsiniz.

Mikrofiber Cam Bezi Özellikleri

  • İz, leke, tüy ve hav bırakmaz. 
  • Temizlik yaptığımız yerler uzun sğre tozlanmaz
  • Cam, ayna vb. yüzeylerindeki el, parmak izlerini, kiri ve lekeyi çok kolay temizler. 
  • Hassas olan yüzeyleri güvenle silebilirsin.
  • Deterjan kullanmadan sadece su kullanarak inanılmaz temizlik sağlar. 
  • Mikrofiber cam bezini ıslatıp iyice sıktıktan sonra mendil gibi katlayınız.
  • Yüzeye tamamen temas edecek şekilde siliniz.
  • Bez temizliğini sadece su yada Purimax doğal deterjan ile yapınız.
  • Ölçüler : 42 x 42 cm
  • Mikrofiber birden fazla ise bezleri tek tek sıcak suda bekletmemiz gerekir. Farklı renk bezleri aynı kapta bekletmememiz gerekir. Bezleri temizlerken kesinlikle kimyasal kullanmayın. Kullanmanız durumunda iplikler zarar görür. Bezler işlevini yerine getiremez. Bezlerimizi su yada primax deterjanlarımızla temizleyebilirsiniz.

Saygılarımla.

ETİKETLER: , ,
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp