Silva Tablet Mendil Basmalı Tekli

Silva Üye İndirimi
Silva Tablet Mendil Basmalı Tekli

Silva Tablet Mendil Basmalı Tekli

Firmamızın ürettiği Silva Tablet Mendil Basmalı Tekli ürününü satın alabilir yada üye olarak %20 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz. 

Ücretsiz Üye Ol Hemen Sipariş Ver  Jet Üye Ol   

Silva Ücretsiz Üyelik

Silva Network’ a ücretsiz üye olarak ürünleri %20 indirimli satın alma imkanı kazanırsınız. Kendiniz için indirimli alışveriş yapabilir, ürünlerin satışını yapmayı da tercih edebilirsiniz. Silva Network üyeliği için hiç bir ücret ödemezsiniz. İstediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz. 

Üye olmadan  sipariş vermek istiyorsanız “Hemen Sipariş Ver” butonuna tıklayarak Whatsapp satış hattımızdan sipariş verebilirsiniz.

Avantajları

 • Üyelere Özel %20 İndirim.
 • 300 TL üzeri Alışverişlerde Taksit İmkanı ve Ücretsiz Kargo
 • Haftalık olarak belirlenen “TL” lik alışverişlerinizde hediyeler ürünler.
 • Kapıda Ödeme Seçeneği (nakit yada kredi kartı). Kapıda ödeme ücreti değerinde hediye ürün.
 • Online Sipariş 

Sağlığınız bizim için önemli!

 • Mendil %100 sıkılaştırılmış doğal ağaç selülozudur.
 • Mendil sadece kutu içerisindeki Doğal solüsyon ile kullanılabilir.
 • KOLONYA, ALKOL ve türevi kimyasal etken maddeler ile çalışmaz.
 • ALKOL & PARABEN içermez. Bebeklerin kişisel temizlik ihtiyacında da kullanılabilir.

 

 • Kullanıma hazır yeni nesil Silva tablet mendil şık tasarımı ve özel ambalajı içerisinde kullanılacak ana kadar kuru haldedir.
 • %100 selüloz Tekstili sayesinde ateşli hastalıklarda kullanmak için bezi elinizde 3-4 kez çırpma işleminden sonra bezin soğuduğunu hissedersiniz ve soğuk kompres olarak kullanabilirsiniz.

Neden Silva Tablet Mendil Kullanmalıyım?

Islak mendilleri sıktığınız zaman içinden sıvı çıkar. Bu sıvı koruyucu etken madde ihtiva eder. Islak mendil çok fazla kullanılırsa bu etken maddeler elde veya deride birikir. Yiyecekleri tuttuğumuzda veya elimizi ağzımıza götürdüğümüzde bu kimyasallar vücuda geçer.

Uzun yıllar söz konusu kimyasalların vücutta birikmesi sağlık açısından olumsuzluklar doğurur. Islak mendillerin kimyasal madde barındırdığı unutulmamalı, bu yüzden ıslak mendil kullanıldıktan sonra mümkünse eller suyla durulanmalıdır.

Özellikle çocukların ciltleri yetişkinlere göre daha geçirgen olduğu için bu maddeleri daha hızlı bir şekilde vücutlarına alıyorlar. Kimyasal içeren ıslak mendili kullanmak zorunda kaldığınızda mümkünse ciltte kurumasını beklemeden temiz suyla durulamak gerekir.

Bebeklerin alt temizliğinde de ıslak mendil kullanımı yaygındır. Çocuk eğer pişikse ya da bir yerinde başka bir yara varsa ıslak mendil kesinlikle kullanmamak gerekir.

Yaralar ve pişik, vücutta çatlaklar meydana getirir siz de o yaranın üzerine kimyasal içeriği  olan bu ıslak mendili sürerseniz çatlakları yakar ve bu da emilim yoluyla vücudun kan dolaşımına da geçebilir. Bu durum cilt rahatsızlığını artırır.

Özellikleri

Kolay taşınabilir. Ürün içeriğindeki tüm malzemeler geri dönüşümlüdür. Tekrar elinizi durulamaya gerek kalmadığı için su tasarrufu sağlar. Sadece kullanım anında ıslandığından mendilin kokmaması, kurumaması ve küflenmemesi için koruyucuya ihtiyaç duymaz. Doğal, hijyenik ve etkili temizlik sağlar.

Kullanımı: Özel kutusu ortasında bulunan 2 cm çapındaki perforeli boşluğa yerleştirilmiş tablet şeklindeki mendile parmağınız ile basıldığında haznede bulunan solüsyon ile temas etmesi sonucu tablet mendil açılır ve kullanıma hazır hale gelir. Düz ve sert bir zeminde mendile basılması önerilir.

Basın, bekleyin, kullanın!

Çap:40 mm

Yükseklik: 13 mm

Sıvı: 3,5 ml

Tablet mendil çapı: 18 x 22 cm

@silvahediyetutan

@Silva.Efsane.Team.Hediye.TUTAN

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp