Silva Su Arıtma Cihazı – Silva Su Arıtma Cihazı Kurulumu

02.03.2021
146
Ürün Fiyatı:
1960 TL - Üyelere Özel %20 İndirim+Mikrofiber Mop 3'lü Set Hediye
Silva Su Arıtma Cihazı – Silva Su Arıtma Cihazı Kurulumu

Silva Su Arıtma Cihazı – Silva Su Arıtma Cihazı Kurulumu

2021 mart ayında firmamız silva su arıtma cihazı ürününde bizlere büyük indirim yaptı. Bu büyük indirimin yanında silva su arıtma cihazı alana yanında Silva Mikrofiber Mop 3’lü Set Hediye. Bu ürününü satın almakla yüksek kar marjı yakalayabilirsiniz. Üyelere özel %20 indirim+ 229 TL değerindeki hediye ürün fırsatını kaçırmayın.

Silva su arıtma cihazı fiyatları piyasada satılan su arıtma cihazları fiyatlarına göre çok ucuz ve bizlere 229 TL ürün hediyesi ile birlikte sunuluyor. Su arıtma cihazını aldıktan sonra belli aralıklarda filtresinin değişmesi gerekiyor. Firmamızın satışa sunduğu silva su arıtma cihazı filtre fiyatı da gayet düşük seviyelerde.

Ücretsiz Üye Ol Hemen Sipariş Ver  Jet Üye Ol   

Filtreler

Sediment Filtre

5 Mikron özelliğinde ve ters ozmos filtrasyonunun ilk aşamasıdır. Filtrasyonun başlangıcında, suda bulunan kaba tortu, kum, çamur gibi maddelerin arıtılmasını sağlar. Ters ozmos membran filtreyi korur ve optimum filtre ömrü sağlar.

Aktif Karbon Filtre

Aktif karbon filtre, ters ozmos filtrasyonun ikinci aşamasıdır. Suyun renk, tat ve koku dengesini düzenler. Kaliteli içme suyunda bulunmaması gereken klor ve diğer kimyasal maddeleri arıtarak membran filtreyi korur ve ters ozmos işleminin kusursuz olarak gerçekleşmesini sağlar.

Granül Aktif Karbon Filtre

Ters ozmos filtrasyonun üçüncü aşamasıdır. Sudaki ağır metal atıkları, kanserojen madde ve kimyasal atıkları alır.

Membran Filtre

Ana filtredir. Ters ozmos filtrasyonunun dördüncü ve en önemli aşamasıdır. Membran filtre, ters ozmos işlemini gerçekleştirerek suyun yarı geçirgen zar olan membrandan yüksek basınç yardımı ile suyun nano tortu, partikül, ağır metal, kimyasal, virüs, bakteri, mikro organizma ve kireç gibi maddelerden arıtılmasını sağlar.

Suyun ayrıştırma noktasıdır. Suyu ikiye ayırır. Pis suyun lavabo giderine atılmasını sağlar. Temiz suyu haznedeki tanka atar. Bir gözeneği bir saç kılının 10 milyonda bir saç kılı inceliğindedir.

Coconat Filtre

Hindistan cevizi coconatının 1500 C° pişmiş halidir. Suyun tadını ve mineral değerini ayarlar.

Ebatları: En 26 cm, yükseklik 38 cm, derinlik 40 cm’dir.

Tank: 8 litre

Silva Su Arıtma Cihazı Kurulumu

Silva Arıtmatik Su Arıtma cihazı kuruluma hazır bir şekilde tüm aparatları ile birlikte gönderilir. NSF (Uluslararası gıda ambalaj sertifikası) onaylıdır. Tank paslanmaz, anti bakteriyel balon bulunmaktadır. 5 adet filtre bulunur. ​Kurulum firmamızın hediyesidir.

Saygılarımlar…

ETİKETLER:
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp