Silva Purimax Elde Yıkama Bulaşık Deterjanı

12.02.2021
76
Silva Purimax Elde Yıkama Bulaşık Deterjanı

Silva Purimax Elde Yıkama Bulaşık Deterjanı

Firmamızın ürettiği silva purimax elde yıkama bulaşık deterjanı doğal hammaddeler ile üretilmiştir. Bu sebeple insan sağlığını tehdit edecek materyaller içermez.  Silva purimax elde yıkama bulaşık deterjanı bize mükemmel bir temizlik yapma imkanı sunar.

Silva bulaşık deterjanı ile bulaşıklarımızı yıkarken ellerimiz tahriş olmaz. Purimax deterjan tüm mutfak malzemeleri ile kullanılabilir. Ayrıca purimax elde yıkama deterjanını oyuncaklar ve biberonda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Tüm purimaks ürünleri çevreye ve insan sağlığına zarar vermez. Suda kolayca çözünür. Silva purimaks konsantre ürün olması sebebiyle uzun süre kullanabilirsiniz. Bu nedenle bütçenize zarar vermez. Silvanın purimax ürünleri son zamanlarda internette en çok aratılan ürünleri arasına girmiştir.

İnternette arama bölümüne purimax kullanıcı yorumları yazarak silva purimax kullananların tecrübelerini öğrenebilirsiniz.

Silva Katalog  Ücretsiz Üye Ol Hemen Sipariş Ver  Jet Üye O

Silva Purimax Elde Yıkama Bulaşık Deterjanı Çeşitleri

  • Silva Purimax Elde Yıkama Bulaşık Deterjanı 3lt
  • Silva Purimax Elde Yıkama Bulaşık Deterjanı 1000ml
  • Silva Purimax Elde Yıkama Bulaşık Deterjanı 100ml

Silva Bulaşık Deterjanı Nasıl Kullanılır ?

Silva bulaşık deterjanının konsatre 1 litresi normal 5 lt deterjana eş değerdir. Silva bulaşık deterjanı ile gönderilen sulandırma kapının 1/5 çizgisine kadar silva bulaşık deterjanından ilave edilmeli ve en üsteki kalın çizgiye kadar su ilave edilmelidir. Deterjanımız bu işlemlerden sonra kullanıma hazır hale gelir.

Saygılarımla…

ETİKETLER: , ,
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp