Silva Nedir ?

14.02.2021
239
Silva Nedir ?

Silva Nedir ?

Son zamanlarda internette sıklıkla aratılan “silva nedir ?” sorusu hakkında bilgi vermeye çalışacağım. Sorumuza firmamızı inceleyerek başlayalım. 2007 yılında kurulmuş olan  tamamı Türk sermayeli olan silva şirketi Network Marketing sektörüne de adım atmış bir şirkettir.

Daha önceki yıllarında tekstil sektöründe kumaş üretimi yapmış ve bir çok ülkeye ihracat gerçekleştirmiştir. Silva nedir ? Silva mikrofiber ürünlerinin Türkiye’ deki ilk üreticisidir. Silva nedir? Silva Network Marketing alanında faaliyet gösteren bir şirkettir diyebiliriz.

Silva Network yaptığı tüm işlerde en iyi olmayı hedeflemekte ve silva network temsilcilerinin başarısı maddi ve manevi olarak ödüllendirmektedir. Silva ailesinde samimiyet, şeffaflık, dürüstlük, adil ve saygılı olmak her zaman ön planda tutulmaktadır.

Çevre sağlığı öneminin bilincinde olarak müşterilere maksimum faydayı sağlamak amacıyla tamamen doğal ve yüksek teknolojik ürünler üretiyoruz. 

Misyonumuz

Hayatı kolaylaştıran üstün nitelikli, doğal çözümlerimizle ve yüksek kazanç oranlarımızla danışmanlarımızın hayatına kalite, güven ve güç katmak.

Vizyonumuz

Danışmanlarımızla birlikte ülkemizde yakaladığımız başarıyı ve liderliği dünya geneline taşımak ve network pazarlama sektörüne milli bir marka olarak imza atmak.

Silva Network Güvenilir mi ?

Silva Network firması için güven duygusu çok önemlidir. Firmaya bağlı çalışan danışman ve ürün satın alan her kişinin firmaya güvenmesi için dürüstlük, şeffaflık ilkelerine uygun, satışını gerçekleştirdiğimiz ürün ve hizmetlerin arkasında duran bir politika izliyoruz.

Silva Network Ürünleri Kaliteli mi ?

Silva Network firması, bizlere sunduğu ürün ve hizmetlerde kalite çok önem vermekte, müşterilerin bu ürün ve hizmetleri uzun yıllar kullanabilmesi hedeflenmektedir. Firma için müşteri memnuniyeti yüksek önem taşır.

Silva Hangi Ülkenin ?

Silva Network %100 Türk firmasıdır.

Silva Metodu Nedir ?

Yapmak istediğimiz değişikleri hayata geçirebilmemiz için kullanacağımız araçlara silva metodu nedir.

Silva Hangi Kargo İle Çalışıyor ?

Silva network firması yurtiçi kargo ile çalışmaktadır. Sipariş verdiğiniz ürünler çok kısa sürede elinize ulaşır. 

Silva Kapıda Ödeme Seçeneği Varmı ?

Satın aldığınız ürünleri kapıda ödeme seçeneğini seçerek elinize ulaştıktan sonra ödeyebilirsiniz. Silva kapıda ödeme işleminde nakit veya kredi kartı ile ödeme yağabilirsiniz. Sipariş aşamasında ödeme seçeneklerini seçerken buna dikkat edin.

Kapıda ödeme seçeneğinde karşımıza kapıda ödeme ücreti çıkar. Fakat silva bunu sıfırlamak için bizlere hediye ürün gönderir. Buda her firmanın yapmayacağı bir güzellik. 

Silva Nasıl Üye Olabilirim ?

Ekibimize 18 yaşını doldurmuş T.C. vatandaşı herkes katılabilir. Aşağıdaki Jet Üye Ol butonuna tıklayıp istenilen bilgileri giriş yaparak ücretsiz üye olabilirsiniz.

 Mağaza  Jet Üye Ol     Hemen Sipariş Ver

Silva Üyelik Avantajları

 • Tüm Silva Network ürünllerini %20 – %25 indirimli satın alabilmek.
 • Üyeliğin tamamen ücretsiz olması
 • Üyelik ücreti, aidat gibi ücretlerin kesinlikle olmaması
 • Sadece kendiniz için ürün satın alabilme imkanı 
 • Sipariş verme zorunluluğun olmaması
 • Satış Yapma zorunluluğunun olmaması
 • Siz istemedikçe üyeliğinizin silinmemesi
 • Üyeliğinizi istediğiniz zaman sonlandırmak ve bunun için ceza ödememek.
 • Kanunlara uygun şekilde satış yapma imkanı
 • Uzaktaki bir müşterinize satış yaptığınızda, ürünleri firmanın istenilen adrese kişiye özel faturalandırma yaparak göndermesi. Satış sonrası yapacağınız %20 – %25 sıcak satış karının hesabınıza yatırılması. (Bu özellik Türkiye’ de çoğu firmada yok)
 • Yaptığınız alışverişlerde hediye kazanma imkanı
 • Yaptığınız satışlarda prim kazanma imkanı
 • Yaptığınız satışlarda promosyon kazanma imkanı
 • Online alışveriş imkanı
 • Kredi kartı ile ödeme imkanı
 • Kapıda ödeme seçeneğinde kredi kartı kullanabilmek
 • 300 TL üstü alışverişlerde taksit imkanı (Anlaşmalı bankalarda geçerli olup, 2 ve 5 taksite kadardır)

Silva Prim Tablosu

Silva Network Kazanç Planı

Silva Network Kazanç Planı

Yukarıdaki tabloya göre topladığınız puanların yüzdelik karşılıkları yanındadır. Silva Network firması size topladığınız puanlara göre prim verir. Devlete ödenen vergiler düşüldükten sonra net priminiz hesabınıza yatırılır. Primleriniz 100 TL üzerine ulaştığı zaman silva prim talep etme işlemi yapabilirsiniz.

Silva Promosyonlar

Silva Promosyon

Silva Promosyon

Silva Network firmasının bize sunduğu silva promosyon kazancı tablosunda muhteşen hediyeler var. Hediyeler aylık puanlar üzerindendir. Hediyenin yanındaki puanı bir ay içinde toplamanız gerekiyor. Kendimize ekip kurma hedefi koyarsak silva promosyon ürünlerini kazanmak çokta zor değil. 

Silva network! a üye olarak ürünleri indirimli alırız. Daha sonra satışını yapmaya başlayabiliriz. Size bağlı üyeler bularak ekibinizi büyültebilir ve daha çok puan toplayarak prim kazancınızı artırabilir ve promosyon hediyelerini kazanabiirsiniz.

Saygılarımla…

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp