Silva Mop 3 lü Set – Temizlik Şimdi Çok Daha Kolay!

05.03.2021
102
Silva Mop 3 lü Set – Temizlik Şimdi Çok Daha Kolay!

Silva Mop 3 lü Set – Temizlik Şimdi Çok Daha Kolay!

Kolay bez değişimi sağlayan Silva Mop 3 lü Set, aynı zamanda döner başlıklı gövde, ergonomik soft sünger tutacak, teleskopik sopa ve harika mop bezler evinizdeki en büyük yardımcınız. Çok daha kısa zamanda kolay ve mğkemmel bir temizlik sizleri bekliyor.

Mop bezler cırt bantlarla mop gövdeye sabitlendikten sonra S hareketi ile temizlenmelidir. Halı ve kumaş yüzeyler dışında zemin, duvar, fayans, tavan, ulaşılması zor yerler gibi her alanda kullanılabilir. Mop gövdede bulunan yuvarlak aparatlara cam bezini dört köşesinden sıkıtırarak camları kısa sürede ve çok daha kolay temizleyebilirnisiz.

Mop yuvarlak aparatlar sadece silva cam bezi için uygundur. Mop bezlerin temizliğinde kesinlikle kimyasal deterjan kullanılmamalıdır. Bezler tek olarak sıcak suda bekletilmeli, farklı renk bezlere aynı kap içerisinde bekletilmemelidir. Purimax deterjanlarımızla kullanılabilir. Mop set evinizde yada ofisinizde yer kaplamaz.

Teleskopik sopa ölçüsü kapalı olarak 90 cm açık olarak 156 cm dir.

Silva Mop 3 lü Set tek olarak alınabileceği bigi 10′ lu paket olarakta satılımaktadır. Toplu alımlarda Silva Mop 3 lü Set 10′ lu paketi satın almak daha karlıdır.

Saygılarımla.

Ücretsiz Üye Ol Hemen Sipariş Ver  Jet Üye Ol 

 

 

 

ETİKETLER: , ,
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp